Denizli Sarayköy Kaplıcalarına Nasıl Gidilir?

Denizli Sarayköy Kaplıcalarına ayrıntılı ulaşım tarifi:

Karayolu:
–  Manisa yönünden kendi araçlarıyla gelecekler:
Aydın – Denizli karayoluna girildiğinde Denizli yönüne doğru yol alınır. Yaklaşık 3 km sonra Sarayköy’e ulaşılır. İlçe Aydın – Denizli karayolu üzerindedir. Kaplıcalar Sarayköy’e 8 ila 10 km uzaklıktadır ve yol araç trafiğine uygundur.

–  Aydın yönünden kendi araçlarıyla gelecekler:
Sarayköy’e gelmeden (22 km önce) Aydın – Denizli karayolu üzerindeki Buharkent ilçesinden kaplıcalar bölgesine gidilebilir. Kaplıcalar Buharkent’e 7 ila 12 km uzaklığındadır ve yol araç trafiğine uygundur.

–  Denizli yönünden kendi araçlarıyla gelecekler:
Denizli – Aydın karayolunun 20. km’sinde Sarayköy’e ulaşılır. Kaplıcalar Sarayköy’e 8 ila 10 km uzaklıktadır ve yol araç trafiğine uygundur.

 • Manisa yönünden otobüslerle gelecekler:
  Bindikleri aracın yönüne göre isterlerse Sarayköy’de, isterlerse Buharkent’te inebilirler.
  Sarayköy’den ve Buharkent’ten taksi ile kaplıcalara gidebilirler. Buharkent’ten zaman zaman dolmuş da kalkar. Bazı kaplıca otelleri yolcuları ile bağlantı sağlandığında yolcularını Buharkent ve Sarayköy’den alırlar.
 • Denizli yönünden otobüslerle gelecekler:
  Sarayköy’de inerler. Sarayköy’den taksi ile kaplıcalara gidebilirler.Bazı kaplıca otelleri yolcuları ile bağlantı sağlandığında yolcularını Sarayköy’den alırlar. Sarayköy Denizliye 22 km uzaklıkta ve kaplıcalar Sarayköy’e 8 ila 10 km uzaklıktadır.
 • Aydın yönünden otobüsle gelecekler:
  Buharkent’te inip, Buharkent’ten taksi ile kaplıcalara gidebilirler. Buharkent’ten zaman zaman dolmuş kalkar. Bazı kaplıca otelleri yolcuları ile bağlantı sağlandığında yolcularını Buharkent’ten alırlar. Kaplıcalar Buharkent’e 7 ila 12 km uzaklığındadır.

Havayolu:
Havayoluyla gelecekler, Çardak havaalanında indikten sonra HAVAŞ otobüsleriyle Denizli’ye ulaşır. Denizli otogarında inildikten sonra, Sarayköy dolmuşlarına binilir. (Gündüz saatlerinde 15 dakikada bir kalkar.) Sarayköy’de inildikten sonra Sarayköy’den her hangi bir taksi ile gidilebilir.Kaplıcalar Sarayköy’e 8 ila 10 km uzaklıktadır. Bazı kaplıca otelleri, bağlantı sağlandığında yolcularını Sarayköy’den alırlar.

Demiryolu:
Sarayköy kaplıcalarına demiryolu ile gitmek isteyenler; isterlerse Sarayköy, isterlerse Buharkent garında inebilirler. Sarayköy’den ve Buharkent’ten taksi ile kaplıcalara gidilir. Buharkent’ten zaman zaman dolmuş da kalkar. Bazı kaplıca otelleri bağlantı sağlandığında yolcularını Buharkent ve Sarayköy’den alırlar.